do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
OTWARTA SZKOŁA

Mamy już sprecyzowane plany na zajęcia w szkole w ferie. Przypominamy, że wyjazd w środę jest dofinansowany i mogą w nim wziąć udział tylko aktywni uczestnicy Otwartej Szkoły:)

Przedstawiamy szczegółowy program:

więcej
 
JESIENNE INSPIRACJE 2018

3 grudnia rozstrzygnęliśmy VI Gminny Konkurs Plastyczny 2018 „Jesienne inspiracje”. 

 
WIZYTA POLICJI W NASZEJ SZKOLE

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. Na początku każdego roku szkolnego dzieci klas pierwszych poznają drogę do szkoły wraz ze znakami drogowymi i zasadami, które uczą jak należy zachowywać się w pobliżu ulic oraz realizujemy program „Bezpieczny Puchatek”.

więcej
 
ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ 2018

16 listopada odbyła się ważna i miła uroczystość - Ślubowanie Klasy Pierwszej. 

 
Międzynarodowy Dzień Praw dziecka

20 listopada przypada 25. rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka. Razem z UNICEF świętowaliśmy więc dzisiaj Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Tegorocznym hasłem przewodnim Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka jest #GoBlue

więcej
 
ŚNIADANIE DAJE MOC

Od pięciu lat w nasz kalendarz szkolny wpisuje się Dzień Śniadanie Daje Moc. Głównym zadaniem tego programu edukacyjnego jest zwiększanie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka. Podsumowaniem programu jest, jak co roku, zorganizowanie w szkole Dnia Zdrowego Śniadania. 

więcej
 
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 2018

9 listopada uroczyście obchodziliśmy 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Punktualnie o godzinie 11.11, jak 25 tysięcy szkół w całej Polsce, odśpiewaliśmy wszystkie zwrotki hymnu państwowego w ramach "Rekordu dla Niepodległej".

 
Europejski Dzień Języków

W  środę 26 września, obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Dzieci z klas IV-VIII brały udział w zabawach językowych, które miały na celu propagowanie nauki języków obcych, zwracały uwagę na bogactwo kulturowe krajów europejskich oraz wskazywały elementy wspólne wielu języków. 

więcej
 
ŚWIĘTO PLONÓW 2018

26 września, podobnie jak w latach ubiegłych, zorganizowano w naszej szkole Święto Plonów. Uczniowie przynosili do szkoły kosze darów ogrodu, sadu i lasu oraz pojedyncze okazy przyrody. 

więcej
 
OTWARTA SZKOŁA 2018

Podczas dwóch pierwszych tygodni wakacji braliśmy udział w zajęciach zorganizowanych w ramach „Otwartej szkoły”. Atrakcji było co niemiara. Na pierwszym spotkaniu dowiedzieliśmy się, jak bezpiecznie spędzać czas wolny i zapoznaliśmy się z uczestnikami półkolonii, którzy na co dzień uczęszczają do innych szkół z terenu naszej gminy i nie tylko.

więcej
 
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   następny  >> 
 
© 2019 www.sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych