do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
Koniec roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Najlepsi i najaktywniejsi uczniowie otrzymali nagrody. 

 
Park linowy w Jeronikach

Klasy młodsze wybrały się w czerwcu do Parku Linowego w Jeronikach. Jest tam dużo miejsca do zabawy i aktywnego wypoczynku.

więcej
 
Smartfon-mój mały świat

Urząd Komunikacji Elektronicznej 6 czerwca 2017 zorganizował lekcje edukacyjne w Szkole Podstawowej w Pogorzałkach w klasach I-III oraz IV-VI w ramach akcji „Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową”. 

 
WYCIECZKA 2017

Na początku czerwca wybraliśmy się na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta. Wyjazd zapowiadał się bardzo ciekawie. Już pierwszego dnia zwiedziliśmy zamek w Malborku. Potem Gdańsk, Gdynia Sopot...

 
PILOTAŻ PROGRAMOWANIA

SPRAWOZDANIE  Z REALIZACJI INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ

"Pierwsze kroki w programowaniu"

 
MISTRZOWIE KODOWANIA

Dzisiaj zakończyliśmy udział w programie MISTRZOWIE KODOWANIA, wręczając wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy. 

 
DZIEŃ BEZ TYTONIU 2017

29 maja, w ramach obchodów Światowego Dnia bez Tytoniu gościliśmy w naszej szkole przedstawicielki Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznejw Białymstoku. Mimo, iż było to wydarzenie propagujące ideę wolności od dymu nikotynowego,  stanowiło też doskonałą okazję do promowania zdrowego i higienicznego stylu życia w ujęciu całościowym. 

więcej
 
Gminny Turniej Tańca Towarzyskiego 2017

26 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Gminnym Turnieju Tańca Towarzyskiego o puchar Wójta Gminy w Nowym Aleksandrowie.

więcej
 
XV Gminny Konkurs Recytatorski

25 maja odbył się XV Gminny Konkurs Recytatorski "Z poezją przez świat". Wzięło w nim udział trzydziestu jeden recytatorów ze wszystkich szkół podstawowych z terenu naszej gminy. W tym roku zaprosiliśmy do siebie specjalnego gościa - panią Zofię Olek-Redlarską.

 
III Gminne Biegi Przełajowe

Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach była organizatorem III Gminnych Biegów Przełajowych. Zawody odbyły się 23 maja 2017 r. W biegach uczestniczyły wszystkie szkoły z naszej gminy.

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   następny  >> 
 
© 2019 www.sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych