do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Projekty
Zakończenie projektu EFS

Projekt „BADAM - KODUJĘ – EKSPERYMENTUJĘ”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego zakończył się. 

 

 

 
Projekt "Badam, koduję, eksperymentuję"

Projekt „BADAM - KODUJĘ – EKSPERYMENTUJĘ” o nr RPPD.03.01.02-20-0280/16 realizowany jest przez Gminę Dobrzyniewo Duże, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 3.1 Kształcenie i edukacja.

 
WEŹ ODDECH

Program ma na celu podniesienie kompetencji i wzrost świadomości ekologicznej uczniów, nauczycieli i członków społeczności lokalnych na temat niskiej emisji i sposobów ochrony czystości powietrza.

 
Znajdź właściwe rozwiązanie

Państwowa Inspekcja Sanitarna w roku szkolnym 2017/18 realizuje kolejną edycję programu profilaktyki palenia tytoniu dla uczniów starszych klas szkół podstawowych oraz gimnazjum „Znajdź właściwe rozwiązanie”. W tym roku nasza szkoła kolejny raz uczestniczy w tym programie.

więcej
 
Nie pal przy mnie, proszę

Program edukacji antynikotynowej dla uczniów  klas I-III szkoły podstawowej

NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ

stanowi drugie ogniwo w cyklu programów profilaktyki antytytoniowej adresowanych do dzieci i młodzieży, a inicjowanych przez Państwową Inspekcję Sanitarną we współpracy z resortem edukacji. Nasza szkoła w tym roku szkolnym uczestniczy kolejny raz w tym programie.

więcej
 
KRECIK u przedszkolaków - projekt ogólnopolski

23 listopada do naszej szkoły dotarł długo oczekiwany gość. Niestrudzony podróżnik Krecik przemierzył szmat drogi, aby dotrzeć do naszej wsi. Dzieci z zerówki z zaciekawieniem oglądały pamiątki z wizyt w innych przedszkolach Polski zgromadzone do tej pory w jego bagażu.

 
MEGA MISJA

Jesteśmy w tym programie!

 

Co to jest  Mega Misja?

 

Nasze realcje

 
MISTRZOWIE KODOWANIA - czerwiec 2017

W tym roku szkolnym nasza szkoła uczestniczyła w  IV edycji programu MISTRZOWIE KODOWANIA. Uczniowie z klas III - VI uczyli się programowania na zajęciach komputerowych oraz na zajęciach pozalekcyjnych.

więcej
 
Projekt "Galeria motyli" 2017

POCZĄTEK PROJEKTU

Nasza szkoła otworzyła w marcu galerię motyli. Przez kilka tygodni będziemy mogli obserwować rozwój tych pięknych i delikatnych owadów. Z tej okazji czeka nas kilka lekcji związanych z tematem.

 

 

ZAKOŃCZENIE  PROJEKTU

Po kilku tygodniach obseracji, na początku maja wypuściliśmy motyle na wolność. 

 
Projekt "Kompetentny od przedszkola"

 

OGÓLNE INFORMACJE O PROJEKCIE

 

W roku szkolnym 2016/2017 realizujemy projekt „Kompetentny od przedszkola – zapewnienie wysokiej jakości oferty edukacji przedszkolnej, rozwijającej kompetencje kluczowe i właściwe postawy dzieci w gminie Dobrzyniewo Duże”. 

więcej
 
1   2   3   następny  >> 
 
© 2019 www.sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych