do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
Wydarzenia
JESIENNE INSPIRACJE 2018

3 grudnia rozstrzygnęliśmy VI Gminny Konkurs Plastyczny 2018 „Jesienne inspiracje”. Uczestniczyli w nim nasi uczniowie oraz uczniowie ze szkół z Dobrzyniewa Dużego, Fast, Nowego Aleksandrowa. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

więcej
 
ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ 2018

 

16 listopada była ważna i miła uroczystość - Ślubowanie Klasy Pierwszej. 

więcej
 
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 2018

9 listopada uroczyście obchodziliśmy 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Punktualnie o godzinie 11.11, jak 25 tysięcy szkół w całej Polsce, odśpiewaliśmy wszystkie zwrotki hymnu państwowego w ramach "Rekordu dla Niepodległej".

więcej
 
Koniec roku szkolnego 2017/2018

Chodzę do szkoły, różne stopnie zbieram.

Szóski i piątki, i jedynki nieraz...

więcej
 
GMINNY KONKURS RECYTATORSKI 2018

XVI GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „Z poezją przez świat” już za nami. W tym roku wzięło w nim udział 26 najlepszych recytatorów z pięciu szkół leżących na terenie naszej gminy.

 
WYCIECZKA 2018

W dniach od 9 do 11 maja starsi uczniowie naszej szkoły, razem z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Obrubnikach, udali się na trzydniową wycieczkę do Wrocławia. Tak daleko jeszcze nie byliśmy!

 
Dzień Wiosny 2018 i Światowy Dzień Wody

Dziś przywitaliśmy wiosnę w dość nietypowy sposób. Klasy młodsze przygotowały krótkie przedstawienie i rozwiązywały zagadki o zwiastunach wiosny. Wyklejały w grupach tęczę.

Były występy w ramach zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski turnieju "Mam talent". Jednak główne zabawy i konkursy były związane ze Światowym Dniem Wody, który przypada 22 marca. 

 
CHOINKA 2018

20 stycznia Choinką Szkolną rozpoczęły się ferie zimowe. Były występy wszystkich klas. Mimo śnieżnych zasp, dotarł do nas Mikołaj.

więcej
 
JESIENNE INSPIRACJE 2017

9 listopada w odbyło się podsumowanie V Gminnego Konkursu Plastycznego „Jesienne inspiracje”. Konkurs odbywa się w naszej szkole tradycyjnie pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Animatorów Pedagogiki Celestyna Freineta Oddział w Białymstoku. Do konkursu zgłoszono około 100 prac plastycznych ze wszystkich szkół Gminy. Nagrodzono 17 ich autorów w dwóch kategoriach.

 

więcej
 
Koniec roku szkolnego 2016/2017

Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić, aby umysł ucznia rozwinąć,

wzbogacić, który gdy dorośnie, dopiero zrozumie jak jest w życiu

ciężko, gdy się mało umie...

  

więcej
 
1   2   3   4   5   następny  >> 
 
© 2019 www.sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych