do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
Wydarzenia
CHOINKA 2020

Choinką w WDK rozpoczęliśmy ferie tak zwane "zimowe". Były wspomnienia świąt w jasełkach, życzenia dla babć i dziadków i oczywiście kabaret;-)

 
Spotkanie Opłatkowe 2019

W ostatni dzień nauki tradycyjnie spotkaliśmy się na Szkolnych Jasełkach. Nasze grupy teatralne przypomniały nam historię Bożego Narodzenia.

więcej
 
JESIENNE INSPIRACJE 2019

26 listopada rozstrzygnięty został VII Gminny Konkurs Plastyczny "Jesienne Inspiracje". W szkole gościliśmy uczniów ze wszystkich szkół naszej gminy. Wśród laureatów nie zabrakło też naszych uczniów. Główną nagrodę - Złoty Dyplom otrzymała Wiktoria Rogożyńska. Wyróżnienia otrzymali: Piotr Dąbkowski i Jakub Zdanowicz. Gratulujemy!

więcej
 
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka 2019

20 listopada 1989 roku uchwalono Konwencję o Prawach Dziecka.  Dzisiaj świętowaliśmy więc trzydziestą rocznicę.

więcej
 
TURNUS UŚMIECHU

Fundacja ING Dzieciom organizuje bezpłatne 12-dniowe pobyty 50-cio osobowych grup dzieci i młodzieży wraz z opiekunami dla zwycięzców konkursów na najlepsze pomysły na Turnus Uśmiechu. W takim konkursie wzięła udział nasza szkoła i udało się! Uczniowie z SP Pogorzałki od 4 do 15 listopada 2019 przebywali za darmo na zielonej szkole. 

więcej
 
ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ 2019

30 października kolejną grupkę przyjęliśmy do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Pogorzałkach.

więcej
 
#OSEwyzwanie

Miło nam poinformować, że zdobyliśmy nagrodę w Konkursie #OSEWyzwanie - mobilną pracownię multimedialną składającą się z 16 laptopów!!! 

więcej
 
ŚWIĘTO PLONÓW 2019

1 października uroczyście obchodziliśmy Święto Plonów w postaci mini festynu pełnym zabaw, zdrowej rywalizacji w poszczególnych konkurencjach oraz kosztowaniu przepysznych pieczonek. Muzycznie w wiejskie klimaty wprowadzili nas DJ Stornek i DJ Proszek.

więcej
 
REKORD GUINESSA

11 grudnia 2018 punktualnie o 10:30 tak, jak uczniowie w 103 szkołach Polski i Litwy, rozpoczęliśmy zajęcia "Code & Share. Technologie przyszłości". 

więcej
 
JESIENNE INSPIRACJE 2018

3 grudnia rozstrzygnęliśmy VI Gminny Konkurs Plastyczny 2018 „Jesienne inspiracje”. Uczestniczyli w nim nasi uczniowie oraz uczniowie ze szkół z Dobrzyniewa Dużego, Fast, Nowego Aleksandrowa. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

więcej
 
1   2   3   4   5   6   następny  >> 
 
© 2024 www.sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych